Too oma laps meile hoidu!

Kui sul on peres mängu- ja õpihimuline laps, kellele oled otsimas hetkel sobivat lastehoidu, siis tea, et ootame enda sekka uusi lapsi vanuses 1,5-4 aastat. Miki Minni lastehoid asub Kadriorus ja Järvekülas, Rae vallas. 

Kuna meie grupp on väiksem kui tavalasteaias, siis kõikidele lastele lähenetakse individuaalselt ja võite kindlad olla, et nende vajadustega arvestatakse. Et lastel oleks hea ja hubane, kodune tunne ja kergem kohaneda, pakume lastele kodust toitu, mida valmistame ise kohapeal. Miki Minni on lastehoid, kus lastel igav ei hakka, oleme hoolitsenud selle eest, et meil oleks piisavalt palju arendavaid mänguasju, arendavaid tegevusi, mida kõike teeme üheskoos.

Anname väikestele lastele eeldused iseseisvaks eluks: õpetame lapsi potil käima; õpetame iseseisvalt sööma; abistame lutist võõrutamisel.

Miki Minni Kadrioru Lastehoid on kesklinna vahetus läheduses, mere ääres asuv lapsesõbralik lasteaed, kus jagub mängulusti lausa 5 erineva mänguplatsi peale ning me külastame tihti ka Kadrioru parki. Meie juurde pääseb nii bussi kui trammiga.

Tutvu Miki Minni Lastehoiu hinnakirjaga siin >

Lastehoid on avatud esmaspäevast reedeni kell 8.00-18.00, nädalavahetustel ja õhtuti kokkuleppel.

 
Jälgi meie tegemisi ka Facebookis >

   
 
 

Lapsevanemad soovitavad 

 
Meila Teder 
Meie lapsele väga meeldis. Harjus uue hoiuga väga kiiresti. Toredad kasvatajad, hubased ja rõõmsad ruumid, väga palju mänguasju. Kasvatajad teevad oma tööd südamega! Soovitan kindlasti!  
Kristiina Kaasiku
Meie oleme väga rahul MikiMinni hoiuga. Meie 1,5 aastane poeg jäi väga hästi sinna ning saime ülevaadet (piltide ja videodega) kuidas meie lapsel läheb ja mis nad koos teevad. Lisaks väga palju mänguasju lastele ning vahvalt tähistatakse erinevaid sündmusi. Kindlasti viime oma teise lapse ka sinna hoidu.
        

Tule proovipäevale!


Too oma laps tasuta proovipäevale! Proovipäeva kestvus 8.00-13.00 või 15.00-18.00. Kaasa oleks hea võtta õueriided, vahetusjalanõud, vajadusel mähkmed. Proovipäeva huvilistele palume eelnevalt aeg kokku leppida telefonil 56 868 277.

Loe lähemalt >

Päevakava!


Laste vastuvõtt, mängimine 9.00-9.30 Hommikusöök 9.30-10.30 Mängulised õppetegevused (õpime tundma tähti, numbreid, värve, loeme ja jutustame raamatuid, joonistame, voolime) 10.30-12.00 Õue trallitamine.

Loe lähemalt >

Sünnipäevad


Tule pea oma lapse sünnipäev meie juures! Meie mängutuba on ilusates rõõmsates toonides, mille seinad on maalitud Miki-Minni tegelastega. Kuna meie mängutuba on pisike ja hubane, siis sobib see ideaalselt lastele vanuses 1-5a.

Loe lähemalt >